27. februára 2018

O nás

vps hosting - virtual private server - visrtualny privatny server - www.vps-services.eu - pixabay

Kto sme a čo robíme?

VPS hosting servery poskytujeme formou prenájmu od roku 2008. Distribúcia a administrácia s nasledným supportom je našou domémou. Spokojnosť našich zákazníkov našou prioritou. Sme spoločnosť nadšencov a tvorcov obchodných modelov, čo nás vždy nútilo mať k dispozícii pre svoje potreby tie najkvalitnejšie virtuálne privátne servery.

Za 10 rokov sme vystriedali mnohé VPS hosting riešenia na všetkých kontinentoch kým sme zaparkovali v nemeckom datacentre. V našej ponuke si každý nájde program VPS, ktorý vyhovie aj tým najšpecifickejším individiálnym či korporátnym potrebám.

Plníme špecifické požiadavky našim klientom a sme hrdí na spoľahlivosť a rýchlosť riešení v rámci vlastnej technickej podpory v 5 jazykoch. Klientela z 13 krajín prináša rok čo rok nové výzvy pre nás individuálov ako aj na technické hardware a software riešenie VPS hosting-u.

VPS hosting v našej réžii

VPS hosting servery sú poskytované primárne s operačným systémom Windows Server 2012 R2, ku ktorým má každý klient prístup z akéhokoľvek miesta na svete 24/7. Stačí si zabezpečiť prístup na internet a k tomu notebook, tablet, smartphone. Áno, pristupovať možno aj cez menšie zariadenia akými chytré telefóny rozhodne sú. Pripojenie je jednocuhé cez aplikáciu „Microsoft remote desktop“ prípadne inú z mnohých alternatív.

Každé VPS zahŕňa prístup cez RDP (Remote desktop ikonu), ktorý Vám umožní kompletnú kontrolu nad správou obchodných platforiem Metatrader 4, či Metatrader 5. Našou doménou sú forex vps servery v najdostupnejších cenách a kvalite.

Pre individuálnu cenovú ponuku a analýzu Vašich potrieb nás neváhajte kontaktovať. Kontaktné údaje nájdete v pätičke tejto stránky.

VPS hosting od vps-services.eu – Vaše dáta pod neustálou kontrolou.