Ponuka služieb VPS

program vps - vps-server-forex-trading-virtualny-privatny-server-vps-services.eu

Distribúciou a administratívou vps serverov sa zaoberáme už 10 rokov.
Ponuka klientom a investorom využívať naše servery pre obchodovanie je našim hlavným zameraním. Rozdelením služieb do viacerých kategórií sme opäť docielili vyššiu cenovú dostupnosť pre každý program vps v našej ponuke. Pripravili sme krátky prehľad aktuálne dostupných programov.

Program VPS mini

je služba ponukajúca virtuálny priestor s inštalovaným operačným systémom Windows Server 2012 R2, optimalizovaný na bezpečné použitie s nainštalovanou 1 obchodnou platformou Metatrader 4 alebo Metatrader 5. Obchodnej platforme je umožnené, aby bola na serveri spustená bez akýchkoľvek výpadkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni bez ohľadu na skutočnosť či klient – užívateľ – obchodník je pripojený alebo nie.
Akýkoľvek bezpečnostný update virtuálneho privátneho servera je vykonávaný pokiaľ možno cez víkend, samozrejme ale dôležité bezpečnostné updaty sú vykonávané okamžite. Klient dostáva o tejto skutočnosti správu e-mailom, prípadne iným komunikačným kanálom ako napríklad twitter.

 

Program VPS lite

poskytuje užívateľovi virtuálny priestor s inštalovaným operačným systémom Windows Server 2012 R2, ktorý je pripravený na použitie 3 obchodných platforiem Metatrader 4 alebo Metatrader 5. Veľkosť operačnej pamäte a výkon procesora sú nastavené práve na takéto požiadavky a plne postačujú pokrývať akékoľvek požiadavky po vyššom výkone v čase vysokej volatility na burze. Samozrejmosťou je pravidelný update servera vykonávaný počas víkendov vrátane bezpečnostných updatov operačného systému, ktoré sú riešené okamžite.

 

Program VPS pro

je služba virtuálneho priestoru s inštalovaným operačným systémom Windows Server 2012 R2, ktorá je pripravená ponúknuť nášmu klientovi dostatok kapacity, pamäte či výkonu k obchodovaniu na maximálne 6 obchodných platformách Metatrader 4 a Metatrader 5. Služba VPS pro obchodníkovi zabezpečí bez akýchkoľvek problémov výkon na profesionálnej úrovni v akejkoľvek situácii či v akejkoľvek časti dňa. Pravidelný update VPS je samozrejme štandardnou súčasťou našej služby.

 

Ako si vybrať správny program vps?

Kontaktujte nás a radi vám vyhotovíme cenovú ponuku. Analýzou vašich individuálnych či korporátnych potrieb docielime spoločne to najlepšie pre vaše investície. Dôslednosť a kvalita dodávky je pre nás prioritou, vaša spokojnosť rovnako. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

www.vps-services.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *