Čomu pri používaní VPS predchádzať

Čomu pri používaní VPS predchádzať - vps-services.eu
VPS riešeniu je potrebné rozumieť

Virtuálny privátny server je z pohľadu užívateľa dôležitým nástrojom, ktorý zabezpečuje jeho konektivitu so svetom burzy bez potreby mať neustále zapnutý a pripojený vlastný PC. Na zabezpečenie dobrej konektivity, stability a bezpečnosti virtuálneho privátneho servera je však potrebné, aby užívateľ servera vedel aké procesy objednaný výkon servera zvládne a aké nie.
Napríklad vo VPS môže byť umožnené prevádzkovať či spúšťať neobmedzené množstvo programov a tiež môžu byť tieto možnosti aplikácii obmedzené. Naše virtuálne servery sú primárne určené obchodníkom a ich platformám (napr. Metatrader4) primárne však klientom využívajúcim automatické obchodné systémy.

 

Ako to teda funguje na našich VPS?

Na virtuálny privátny server je zakázané inštalovať akékoľvek programy alebo aplikácie. Môžete sa pýtať, na čo mi teda vps vôbec bude? Ako hlavné dôvody zamedzenia individuálnej inštalácie klientom uvádzame bezpečnosť a vysokú pravdepodobnosť narušenia stability VPS. Ak má klient záujem, či požiadavku o inštaláciu iného vybraného programu, ktorý je z hľadiska jeho pracovných či obchodných požiadaviek nepostrádateľný, je potrebné kontaktovať technickú podporu prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Naše kontakty nájdete v pätičke tejto stránky. Inštalácia bude v takom prípade povolená, prípadne vykonaná administrátorom serverov. Inštalovaný program, či aplikácia nesmie systémovo zasahovať do činnosti procesora a nesmie vyžadovať zásah či úpravu registrov. Pre individuálnu analýzu vašich potrieb a úpravu virtuálneho servera nás kontaktujte.

 

Môžem použiť virtuálny server na backtestovanie obchodných modelov?

Určite každý klient v pozícii obchodníka využívajúci k obchodovaniu obchodnú platformu Metatrader 4 alebo Metatrader 5 vie čo je to backtesting. Backtestovanie využíva výpočtový výkon procesora na simulovanie obchodov ktoré prebehli v minulosti na základe stiahnutých dát (informácií) z obchodného servera brokera – napr. forex broker-a. Preto, v záujme čo najkvalitnejšieho a najrýchlejšieho pripojenia  a odozvy virtuálneho privátneho servera odporúčame užívateľom vykonávať backtestovanie obchodných stratégií na vlastnom, domácom alebo pracovnom počítači. V opačnom prípade dochádza k zahlteniu a markantnému zníženiu výkonu procesora na vps.

vps-services.eu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *